Zbiorniki żelbetowe i biogazownie

 
Polski English

Zbiorniki Żelbetowe

Oferujemy zbiorniki żelbetowe:

Oferta nasza obejmuje projektowanie i wykonawstwo żelbetowych wylewanych zbiorników dowolnej wielkości i kształtu. W zależności od wielkości, powierzchni działki, poziomu wody gruntowej i innych uwarunkowań lokalnych zbiorniki możemy wykonać jako:

Jako najbardziej ekonomiczne i sprawdzone w eksploatacji polecamy zbiorniki żelbetowe o kształcie cylindrycznym wykonywane według naszego projektu konstrukcji. Możemy wykonać zbiorniki o dowolnej pojemności, średnicy i wysokości w zależności od potrzeb Inestora.

Nasze produkty zaprojektowane są zgodnie z wymogami norm polskich oraz przepisami budowlanymi i przepisami dot. ochrony środowiska i wykonywane z materiałów budowlanych dopuszczonych do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie na Ustawy Prawo budowlane z 7.07.1994 roku z późniejszymi zmianami. Zbiorniki wykonywane są z betonu o wytrzymałości min B-25 i stopniu wodoszczelności W-6 zbrojonego siatkami zgrzewanymi. Na wszystkie zastosowane materiały budowlane inwestor otrzymuje atesty.

Nasza firma oferuje:

  • - kompleksową obsługę inwestycji 
  • - możliwość wykonania zbiorników różnej wielkości i kształtu 
  • - możliwość wykonania zbiornika według projektu własnego lub projektu posiadanego przez Inwestora 
  • - niskie koszty realizacji inwestycji 
  • - krótki czas realizacji 

Zapraszamy także do działu: Zbiorniki żelbetowe zapuszczane.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą bądź przesłania zapytania ofertowego - prosimy o kontakt z firmą Fambud.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wiadomość: